تحقیق بررسی سود و سرمایه گزاری

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  تحقیق بررسی سود و سرمایه گزاری :: مطالعات معماری

  مطالعات معماری

  رسالات معماری

  کلمات کلیدی

  بایگانی

  آخرین مطالب

  پیوندهای روزانه

  پیوندها

  ۲۶ تیر۹۶

  فهرست مطالب: تحقیق بررسی سود و سرمایه گزاری

  تاریخ ایجاد 16/07/2017 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 15 برگ ورد   قیمت: 2400 تومان   حجم فایل: 14 kb  تعدادمشاهده  3


  تحقیق بررسی سود و سرمایه گزاری 
   
  بخشی از مطلب
  هدف از تجزیه و تحلیل صورتهای مالی از یک سو ارزیابی عملکرد گذشته یک واحد تجاری و از طرفی فراهم آوردن اطلاعات و روشهای مناسب در جهت برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف آتی واحد تجاری می‌باشد. از این رو تلاشها و تحقیقات فراوانی در جهت تجزیه و تحلیل صورتهای مالی برای پیش بینی وضعیت آتی شرکتها صورت پذیرفته و تکنیکهای متفاوتی برای این تجزیه و تحلیل ها ابداع گردیده است. 
  از جمله هنری شیل  در سال 1969 میلادی روش جدید برای تحلیل صورتهای مالی با نهاد. این روش که براساس مفاهیم تئوری اطلاعات  پایه گذاری شده است روند تغییرات ترکیب اقلام ترازنامه را بوسیله فرمول آنتروپی شانون  مورد بررسی قرار داد و بجای تکنیکهای مرسوم که رابطه اقلام ترازنامه را بطور جداگانه (نسبتهای مالی) با یکدیگر مطالعه می‌کنند. رابطه ترکیب اقلام ترازنامه را مورد برسی و تحقیق قرار می‌دهد. 
  تئوری اطلاعات ابتدا در رشته های ریاضی و مخابرات گسترش یافت و سپس هنری ثیل آنرا در حسابداری و اقتاد تعمیم و توسعه داد و از آن جهت اندازه گیری ارزش اطلاعات صورتهای مالی با مقیاس مشترک  استفاده نمود. 
  آنتروپی شانون میزان بلاتکلیفی استفاده کننده از اطلاعات صورتهای مالی را محاسبه می‌کند. هرچه این میزان بیشتر باشد. درجه بلاتکلیفی و عدم حقیقت بالاتر رفته، کار تجزیه و تحلیل صورتهای مالی شکل می گردد، یعنی تحلیل گرمایی در پیش بینی وضعیت مالی شرکت با شک و تردید در مورد برآوردهای انجام گرفته روبرو می‌گردد. 
  هرچه این میزان کمتر باشد تحلیل گرمای و پیش بینی وضعیت مالی شرکت یا موفقیت و شکست مالی دارای توفیق بیشتری خواهد بود. 
  و....


  کلمات کلیدی مرتبط:
  تحقیق بررسی سود و سرمایه گزاری ,
  مقالات مرتبط در این دسته

  • ۹۶/۰۴/۲۶
  • مهرانا تهرونی

  نظرات

  هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
  نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : دوشنبه 26 تير 1396 ساعت: 17:55
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123